אודות - רכש נכסים

אודותינו

רכש נכסים היא המרכז לנכסים של אזור התעשייה כפר סבא בזכות וותק, ניסיון וקשרים משנת 1994, הראשונה לתת שירות של ייעוץ ותיווך נדל"ן מסחרי באזור.

אופי העבודה של החברה הינו להעניק ליווי כולל ומקיף החל מאבחון צורכי בעל העסק ועד למציאת הנכס הטוב ביותר להשכרה או מכירה ואף המשך ליווי לכל צורך לאחר הכניסה.

רכש נכסים נמצאת בקשר יומיומי הדוק עם הרשויות המקומיות וכך מקלה מאוד על קליטת העסק במהירות וביעילות בכתובתם החדשה.

הייחודיות של חברתנו הינה בשילוב הבלעדי של ידע נרחב על הקיים באזור התעשייה כ"ס, איתור נכס לתשואה מרבית וביצוע תהליך מהיר מול הרשויות ומול בעלי הנכסים.


יהודה כהן, מקים החברה, יועץ ומתווך נדל"ן משנת 1976, בוגר לימודי נדל"ן באוניברסיטת תל אביב, לימודי תכנון ובנייה מאוניברסיטת בר אילן, לימודי מיסוי מקרקעין ועוד השתלמויות נוספות להרחבת הידע.

כמו כן, לימודי גישור במכללת גבים בהרצליה ככלי נוסף לשירות ולטובת הלקוחות. יהודה היה מעורב במספר פרויקטים משמעותיים באזור התעשייה כפר סבא לדוגמא, יזמות פרויקט בית אשכול אשר מאכלס עסקים רבים.

משרדנו מעורב ברוב אכלוס, מכירה והשכרה של בתי מסחר ועסקים באזור התעשייה כפר סבא ומשמש כיועץ ומנטור לבעלי נכסים ועסקים באזור ובכלל.


רכש נכסים מציעה ללקוחותיה את השירותים הבאים:


נדל''ן מסחרי
השכרה, מכירה והשקעה של נכסים באזור התעשייה כפר סבא, ליווי בתהליך איתור הנכס, מו"מ מול בעלי הנכסים ועזרה בטיפול מול הרשויות.
ייצוג בעלי נכסים
ליווי בעלי נכסים במציאת נכס מניב לתשואה גבוהה, טיפול בנכס לכל אורך השנה מול השוכרים, בעלי המקצוע והרשויות
שיווק פרויקטים
ליווי פרויקטים של נדל"ן מסחרי בתהליך של מיתוג, שיווק, מציאת השוכרים האידיאלים ואכלוס בהתאם לדרישת בעלי הנכסים.
מכירת עסקים קיימים
ליווי בעל הנכס במכירת פעילות העסק במטרה לקבל את התמורה הטובה ביותר עבור המכירה.

החזון של רכש נכסים הוא לגרום לאזור התעשייה כפר סבא להיות המוביל באזור השרון עבור בעלי הנכסים והעסקים הממוקמים בו.

אנו רואים את השירות והמקצועיות כחלק בלתי נפרד מעבודתנו היומיומית. רכש נכסים יצרה סל שירותים כולל כדי לתת את כל הנדרש ופתרונות ייחודים תחת קורת גג אחת עבור לקוחותיה.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עניין. פגישת היכרות לייעוץ התחלתי ללא עלות.
צרו קשר עוד היום!